firma kontakt servis servis

Vážení obchodní přátelé, dovolte, abych Vás přivítal na našich internetových stránkách, kde bych Vám rád nabídl alespoň část našich gastronomických služeb. Věřím, že po prohlédnutí naší nabídky, budeme mít možnost, pro Vás a Vaše hosty, připravit takové pohoštění, které plně uspokojí Vaše předpoklady a to jak kvalitou našich výrobků, tak finanční stránkou. Každý návrh pro našeho zákazníka je zpracován individuálně, takže nikdo nebude mít na Vaší akci dojem, že je vyrobena podle sériové nabídky. Rádi Vás chceme přesvědčit o tom, že cílem poskytování našich služeb je Vaše spokojenost. Václav Kubíček

Dovolujeme si představit Vám firmu KV BANKET SERVIS - catering Praha, která byla založena v roce 1990 panem Václavem Kubíčkem,. Od svého založení naše firma prosazuje filozofii, která je založena na kvalitě, profesionalitě a individuálním přístupu ke svým zákazníkům.

Firma KV BANKET SERVIS poskytuje kromě standardní gastronomické nabídky, jako je raut, recepce, koktejl a bankety v reprezentativních prostorách pražských paláců, včetně Pražského hradu, také pohoštění při celodenních obchodních jednáních, návštěvách obchodních misí nebo jiných akcích přímo i v prostorách Vašich firem, ale také pod širým nebem.

Gastronomická skupina KV BANKET SERVISU pro Vás v rámci své prezentace připravila cenové nabídky skupinového stravování, včetně slavnostního menu. Na přípravě těchto slavnostních akcí se podílejí také naši, kuchaři a číšníci, kteří jsou zváni, tak jako celá firma, ke spolupráci i při slavnostních příležitostech nejvyššího významu. Pro všechny společenské akce Vám dle Vašeho přání připravíme nejen gastronomické služby, ale i všechny ostatní doplňkové služby.

Pro stálé obchodní partnery a skupinové občerstvení je připravena nabídka finančního zvýhodnění gastronomických služeb, které Vás jistě mile překvapí. Při osobním setkání Vám rádi předložíme konkrétní nabídku, kterou zpracujeme dle Vašich představ přímo pro Vás.